29278808
Bezmaksas konsultācijas
P-O-T-C-P 11:00-16:00

Vispārējie noteikumi

Vispārējie noteikumi

 

Noteikumi par on-line rezervēšanas sistēmas www.tavilidojumi.lv lietošanu

Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā Jums kā Lietotājam un/vai Klientam jālieto aviobiļešu on-line rezervēšanas portālu tavilidojumi.lv, kas tapis tūrisma firmai SIA „lindatravel”  sadarbojoties ar interneta tūrisma industrijas pārstāvjiem – E-turas, kas sevī iekļauj Amadeus, Galileo, kā arī LowCost aviobiļešu rezervēšanas sistēmas un piedavā vislielāko aviokompāniju klāstu. Šīs priekšrocības ļauj mums sevi uzskatīt par izteiktiem līderiem Latvijas aviobiļešu pārdošanas tirgū.

 • Rezervācijā jānorāda tā pasažiera, kurš lidos vārds/uzvārds (latīņu burtiem, kā pasē, bet bez mīktstinājumiem un garumzīmēm)
 • Iegādājoties biļeti, Jūs nevarat izmantot svešu vārdu/uzvārdu;
 • Jūs varat iegādāties biļeti citam pasažierim, norādot viņa/s personas datus.
 • Veicot pasūtījumu japārbauda biļetē un/vai rezervācijas apstiprinājumā ierakstītā vārda atbilstību pases datiem.
 • Rezervācijas laikā Jums jānorāda kontaktpersonas talruņa numurs un e-pasta adrese, uz kuru tiks nosūtītas elektroniskā biļete.
 • Portāls tavilidojumi.lv paļaujas uz Klienta sniegtās informācijas precizitāti un neuzņemas atbildību par biļešu zaudējumu, ja nav uzrādīta precīza piegādes e-pasta adrese.

Rezervācijas izmaiņas/anulācija:

 • lai veiktu izmaiņas on-linerezervācijā vai atceltu to, sazinieties ar mūsu konsultantiem;
 • Atcerieties! Lēto aviokompāniju (Ryanair, EasyJet, AerLingus, Nowergian, Wizzairu.c.) biļetes nevar nomainīt vai nodot, ir iespēja pamainīt tikai lidojuma datumu par soda naudu un aviobiļešu cenu starpību. Pārējās aviokompānijas, izņēmotAirBaltic, pieļauj iespēju atgriest lidostas nodokļus (dažreiz tie sastāda biļetes cenas lielāko daļu). Izmantojot portālu www.tavilidojumi.lv, būs redzamas saites uz noteikumiem, kas attiecas uz konkrētās aviokompānijas produktiem. tavilidojumi.lv iesaka noteikti izlasīt šos noteikumus un sazināties ar attiecīgo aviokompāniju, lai uzzinātu detalizētu informāciju par spēkā esošajiem noteikumiem un nosacījumiem
 • rezervācija tiek anulēta automātiski, ja savlaicīgi netiek saņemts apmaksas apstiprinājums;
 • ja aviokompānija ir mainījusi lidojuma laiku/datumu, mēs Jums noteikti paziņosim piezvanot un caur e-pastu.

Apmaksas veidi:

 • Caur ineternetbanku

Elektroniskās biļetes saņemšana:

 • Elektroniskā aviobiļete ir ieraksts aviokompānijas datorsistēmā par pasažieri un lidojuma maršrutu. Pasažieris saņem uz e-pastu elektroniskās biļetes izdruku vai reģistracijas lapas (passengeritineraryreceipt/bordingpass), kurā ir visa tā pati informācija, kā parastā biļetē. Šī biļetes izdruka vai reģistrācijas lapas, kopā ar pasi, ir jāuzrāda lidostā reģistrācijas veikšanas brīdī.
 • Daļa LowCost aviokompāniju (īpaši Ryanair) reģistrāciju uz reisu piedāvā tikai internetā, tāpēc Ryanair reģistrācijas lapas tiek nosūtītas uz klienta e-patu 6-2 dienas pirms izlidojuma. Kas attiecas uz Wizzair, tad pērkot aviobiļetes mājaslapātavilidojumi.lv, reģistrāciju var veikt lidostā bez maksas vai sazinoties ar tavilidojumi.lv aģentiem.

Bagāžas pārvadāšanas noteikumi un transfēra pakalpojumi:

 • Aviokompānijas lidostā var piemērot papildus nodokļus vai maksas, piem., maksu par vēlamo vietu, reģistrāciju vai bagāžu.
 • Tavilidojumi.lv nav atbildīgs par jebkādām izmaksām, kas var rasties saistībā ar transfēru starp lidostām vai termināliem.
 • Regulārās aviokompānijas biļetes cenā iekļauj maksu par reģistrēto bagāžu (svars – norādīts biļetē: 20 kg - ekonomiskajā klasē, 30 kg – biznesa klasē un 40 kg – pirmajā klasē). Lētajām aviosabiedrībām (LowCost) un AirBaltic – bagāža ir jāpērk papildus par atsevišķu samaksu.
 • Rokas bagāžas dauzums ir atšķirīgs, atkārībā no aviokompānijas. Jūs varat to noskaidrot aviosabiedrībā vai sazinoties ar mums.

Pases, vīzas un veselības apdrošināšana:

 • Dažas valstīs ir noteikumi, ka ceļotāja pasei ir jābūt derīgai noteiktu periodu pēc iebraukšanas valstī. Parasti šis termiņš ir 6 mēneši. Papildu informācija LR Ārlietu ministrijas mājas lapā www.am.gov.lv.
 • Bērniem ceļojumiem uz ārvalstīm ir nepieciešama pase. Gadījumos, ja bērns ceļo viens vai ar pavadoni, kas nav viņa vecāki, vai arī bērns nav ierakstīts vecāku pasē – ir nepieciešama notariāli apstiprināta atļauja bērna izceļošanai no valsts un dzimšanas apliecības kopija vai oriģināls.
 • Pasē norādītajam vārdam ir jāsakrīt ar biļetē ierakstīto vārdu, jo pretējā gadījumā biļete nav derīga. Ja kāds no pieteiktajiem ceļojuma dalībniekiem pēc rezervācijas veikšanas maina vārdu, piemēram, apprecoties, pasūtījuma veicējam par to jāinformē, lai veiktu nepieciešamās izmaiņas ceļojuma dokumentos.
 • Kientam noteikti ieteicams iegādāties ceļojuma apdrošināšanu, jo var rasties apstākļi, par kuriem atbildību nevar uzņemties ne tavilidojumi.lv, ne aviokompānija (piemēram, reisu kavēšanās vai anulēšana).
 • Klients ir atbildīgs par veselības prasību pārbaudi un izpildi. Iepazīties ar informāciju atbilstošajām prasībām var Sabiedrības Veselības Aģentūras mājas lapā www.sva.lv sadaļā “Ieteikumi ceļotājiem”.

Neparedzētie apstākļi:

 • Neparedzētu apstākļu jēdziens sevī ietver intervenci, karus, civilos nemierus, nolaupīšanas, ugunsgrēkus, plūdus, negadījumus, vētras, teroristu uzbrukumus, streikus, lokautus, valsts normatīvo aktu izmaiņas attiecībā uz iebraukšanu/izbraukšanu, ārvalstu pārstāvniecību, robežsardzes/muitas, transporta dienestu un drošības institūciju darbību u.c. darbībām, kas nepārvarami ietekmē portāla vai aviokompānijas pakalpojumu nodrošināšanu.
 • Tavilidojumi.lv neuzņemas atbildību par jebkādu pakalpojumu neizpildi, ja tā radusies neparedzamu apstākļu ietekmē.
 • Tavilidojumi.lvneuzņemas atbildību par gadījumiem, kad pasūtījuma daļas vai visa pasūtījuma neizpilde, ir radusies tādu apstākļu rezultātā, kas nav bijusi saistīta ar portāla, aģentu vai aviokompānijas vainu.

Izmaiņu veikšanai/rezervācijas anulēšanai vērsieties pie mūsu konsultantiem pa tālruniem:(+371) 29278808 vai rakstiet uz e-pastu: info@tavilidojumi.lv. Saņemt plašāku informāciju par aviobiļetēm Jūs varat rezervācijas veikšanas brīdī vai sazinoties ar mūsu konsultantiem.

 


 
 
 

Бронирование авиабилетов через интернет. Все авиакомпании.

Tavilidojumi.lv предосталяет возможность делать поиск авиабилетов, находить специальные предложения от авиакомпаний и резервировать авиабилеты on-line. Tavilidojumi.lv предлагает также авиабилеты авиакомпаний низких цен - дешевые авиабилеты Ryanair, WizzAir, airBaltiс, Easy Jet.

Дешевые авиабилеты на полеты в Европу, Северную Америку, Южную Америку, Азию, Ближный Восток и Австралию.

Рейсы в Германию; в Испанию; в Италию; в Грецию; на Кипр; во Францию; в Норвегию; в Россию; в Польшу;     в Белорусию; в Ирландию; в Хорватию; в Бельгию; на Украину; в Турцию.

Все направления: Рига, Москва, Киев, Прага, Афины, Лондон, Дублин, Хельсинки, Барселона, Париж, Берлин, Рим, Тбилиси, Ереван, Баку, Милан, Осло, Стокгольм, Стамбул, Франкфурт, Амстердам, Вена, Гонконг, Тель-Авив, Дели, Нью Йорк, Вашингтон, Чикаго, Лос-Анджелес, Сидней, Мельбурн, Бангкок, Токио, Дубай, Мюнхен, Брюссель, Мадрид, Шанхай, Мюнхен, Анталия, Ларнака, Мадрид, Лиссабон, Ницца, Пекин, Мальдивы, Брюссель.

Здесь можно заказать также дешёвую гостиницу или отдых в Египете, Турции, Болгарии.