29278808
Bezmaksas konsultācijas
P-O-T-C-P 11:00-16:00

Kontakti

Tūrisma aģentūra SIA ”Lindatravel"

 

Misas kūdra 14-33, 

 

Vecumnieku pagasts, 

 

Vecumnieku novads, 

 

LV-3906


Reģistrēta tūrisma aģentu un tūrisma operatoru datubāzē ar nr. TATO-2012-82

Darba laiks
: darbadienās (P-O-T-C-P)  10:00 - 17.00

Tālr.: (+371) 29278808

e-pasts: info@tavilidojumi.lv

Rekvizīti: Reģ.nr. 43603056694
Banka: SEB
UNLALV2X
LV20UNLA0050020101219
 
 
 

Tavilidojumi.lv piedāvā vislētākās aviobiļetes!

Piedāvājam meklēt un rezervēt lētas akcijas aviobiļetes internetā. Vienkārša rezervēšana un ērta apmaksa! Piedāvājam gan zemo cenu aviokompāniju aviobiļetes - Ryanair, WizzAir, airBaltiс, Easy Jet lētās aviobiļetes, gan 500 regulāro aviokompāniju aviobiļetes uz Eiropu, Āziju, Ameriku, Austrāliju un Tuvajiem Austrumiem par zemākajām cenām.

Visi galamērķi: Londona, Dublina, Helsinki, Barselona, Parīze, Berlīne, Frankfurte, Minhene, Roma, Oslo, Milāna, Stokholma, Frankfurte, Amsterdama, Vīne, Honkonga, Pekina Telaviva, Deli, Ņujorka, Vašingtona, Čikaga, Los Andželosa, Sidneja, Bangkoka, Dubaja, Stambula, Barselona, Kopenhāgena, Larnaka, Madride, Palma Mallorca, Malaga, Maskava, Malta, Trapani, Kos, Paphos, Bremene, Lisabona, Ženēva, Porto, Nica, Olbia, Rijeka, Prāga u.c.

Visas aviokompānijas: Ryanair, airBaltic, Wizz Air, EasyJet, Czech Airlines, Lufthansa, Finnair, LOT, SAS, Aeroflot, Aerosvit, Airberlin, Emirates, Turkish Airlines, KLM, Air France, Aer Lingus, Uzbekistan Airways, British Airways, Brussels Airlines, Estonian Air, United Airlines, China Airlines, Norwegian, Rainer, Condor, Qantas Airways, Air Canada, American Airlines, Air China, u.c.

Lēti lidojumi uz visām valstīm: lidojumi uz Vāciju; lidojumi uz Spāniju; lidojumi uz Itāliju; lidojumi uz Grieķiju; lidojumi uz Kipru; lidojumi uz Franciju; lidojumi uz Norvēģiju;  lidojumi uz Krieviju; lidojumi uz Dāniju; lidojumi uz Īriju; lidojumi uz Horvātiju; lidojumi uz Beļģiju; lidojumi uz Turciju u.c.

Piedāvājumā arī online viesnīcu meklēšana un rezervēšana. Tūroperatoru ceļojumi uz Ēģipti, Turciju, Grieķiju, Bulgāriju. Pēdējā brīža piedāvājumi. Kruīzi. Auto noma. Ceļojumu apdrošināšana.